Turn off light Favorite Comments (0) Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bank of Dave (2023)

Bazuar në përvojat e jetës së vërtetë të Dejv Fishuikut; “Banka e Dejvit” tregon historinë se si një burrë i klasës punëtore të Bërnlit dhe një milioner i bërë vetë luftuan për të krijuar një bankë komunitare.

Duration: 107 min

Release:

IMDb: 7.1

Bank of Dave (2023)
Bank of Dave (2023)
Bashkohu ne Telegram
Banner with Link Your Banner

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Apliko per Vize Turistike USA
Banner with Link Your Banner