All TV Series
Eps5Echo

Echo

Echo
TMDb: 6.3
N/A

E ndjekur nga perandoria kriminale e Wilson Fiskut, Mayas arrin në shtëpi dhe ajo duhet të përballet me familjen dhe trashëgiminë e saj.

Status: Ended
Eps10Shōgun

Shōgun

Shōgun
TMDb: 8.898
N/A

Fatet bashkohen në Japoni pasi një anije barbare del në breg në një fshat të varfër peshkatarësh. Ndërkohë, në Osaka, Lord Toranaga e gjen veten të mundur nga armiqtë e…

Status: Returning Series
Eps8The Terminal List

The Terminal List

The Terminal List
TMDb: 8.064
60 min

Komandanti i skuadrës Alpha, James Reece, kthehet në shtëpi pasi gjithë pjestarët e skuadrës së tij vriten në një pritë të ngritur në fushën e armikut dhe zbulon që disa…

Status: Returning Series
Eps8A Shop for Killers

A Shop for Killers

A Shop for Killers
TMDb: 8.339
N/A

Një serial aksion-dramë në të cilën një mbesë e cila humbi prindërit e saj dhe rritet nga duart e një xhaxhai që drejton një qendër tregtare, tani përballet me një…

Status: Ended
Eps8Neon

Neon

Neon
TMDb: 6.7
N/A

Tre miq të mirë Santi, Ness dhe Felix shkojnë në Miami me plane të mëdha duke shpresuar se takimi I tyre i parë me një drejtues të një kompanie diskografike…

Status: Returning Series
Genre: Comedy
Eps8The Fall of the House of Usher

The Fall of the House of Usher

The Fall of the House of Usher
TMDb: 7.6
N/A

Një CEO i pasur përballet me hetimin për akuza kriminale, në mes të tragjedive dhe traumave familjare dhe nën një kërcënim të mbinatyrshëm. Familja Usher mëson se në mes tyre,…

Status: Ended
Genre: Crime, Drama, Mystery
Eps12Halo

Halo

Halo
TMDb: 8.3
N/A

Në vitin 2552, njerëzit në planetin Madrigal luftojnë për pavarësinë nga Toka, por një sulm vdekjeprurës nga kovenantët alienë ndërlikon gjërat. Shefi mjeshtër John-117 dhe ushtarët e tjerë “spartanë” bashkohen…

Status: Returning Series
Eps8House of Ninjas

House of Ninjas

House of Ninjas
TMDb: 8.035
55 min

Ndërsa Haru Tawaras i pëlqen një grua e re misterioze në punë, në fabrikën e birrës me probleme financiare të babait të tij vjen një mundësi e pazakontë

Status: Ended
Eps8Berlin

Berlin

Berlin
TMDb: 7.632
N/A

Berlini ka fituar titullin e hajdutit më të madh të Evropës. Rekordi i tij i vjedhjes nga të tjerët është i patëmetë. Së bashku me bandën e tij të përbërë…

Status: Returning Series
Eps6Griselda (2024)

Griselda (2024)

Griselda (2024)
TMDb: 7.468
N/A

Duke ikur nga Medellín në Majami, Griselda Blanco krijon një nga kartelet më të pamëshirshme në histori.

Status: Ended
Genre: Crime, Drama
Eps8Avatar: The Last Airbender

Avatar: The Last Airbender

Avatar: The Last Airbender
TMDb: 8.325
N/A

Status: Returning Series
Eps8The Lord of the Rings: The Rings of Power

The Lord of the Rings: The Rings of Power

The Lord of the Rings: The Rings of Power
TMDb: 7.374
N/A

Gjatë luftës shekullore që shpërthen midis elfëve, aleatëve të tyre dhe forcave të Morgothit, vëllai i Galadrielit vritet nga Sauroni. Kjo, ndez brenda Galadrielit një inat të përjetshëm ndaj togerit…

Status: Returning Series
Eps8Wednesday

Wednesday

Wednesday
TMDb: 8.526
N/A

Kur një shaka e keqe e shijshme e bën Wednesday të përjashtohet, prindërit e saj e dërgojnë atë në Nevermore Academy, shkollën me konvikt ku ata ranë në dashuri.

Status: Returning Series
Eps81899

1899

1899
TMDb: 7.623
50 min

Maura ndihmon një grua shtatzënë. Kapiteni merr një vendim të guximshëm pasi merr një mesazh nga një anije e humbur – dhe zbulon diçka shqetësuese.

Status: Canceled
Eps830 Coins a.k.a 30 Monedas

30 Coins a.k.a 30 Monedas

30 Coins a.k.a 30 Monedas
TMDb: 7.3
N/A

Qyteza e qetë Pedraza tronditet nga lindja e një foshnje misterioz. Veterinerja Elena dhe kryetari i bashkisë Paco fillojnë të hetojnë incidentin dhe zbulojnë të shkuarën e errët e priftit…

Status: Returning Series
Genre: Crime, Drama, Mystery
Eps10Monarch: Legacy of Monsters

Monarch: Legacy of Monsters

Monarch: Legacy of Monsters
TMDb: 8.294
N/A

Në një periudhë kohore kur mbizotëron frika nga sulmet e përbindëshave, një vajzë që sapo ka humbur babanë e saj, kërkon të vërtetën në vendin e tij të lindjes dhe…

Status: Returning Series
Eps9The Last of Us

The Last of Us

The Last of Us
TMDb: 8.6
N/A

Njëzet vjet pasi një shpërthim myku shkatërron planetin, të mbijetuarit Joel dhe Tess janë ngarkuar me një mision që mund të ndryshojë gjithçka.

Status: Returning Series
Eps3Arnold

Arnold

Arnold
TMDb: 8
N/A

Arnold Schwarzenegger flet për karrierën e tij në bodybuilding.

Status: Ended
Eps6Loki

Loki

Loki
TMDb: 8.183
52 min

Status: Ended
Eps8BLUE EYE SAMURAI

BLUE EYE SAMURAI

BLUE EYE SAMURAI
TMDb: 8.63
N/A

Samurai misterioz Mizu, takon një shoqërues të papritur teksa sjell rrëmujë në qytetin e Kiotos.

Status: Ended
Eps10Squid Game: The Challenge

Squid Game: The Challenge

Squid Game: The Challenge
TMDb: 6.095
N/A

Qindra konkurrentë me tuta gjimnastike marrin pjesë në lojën e famshme Squid Game për çmimin e madh prej milionash dhe duhet të mbijetojnë në lojën e parë të rrezikshme që…

Status: Returning Series