Turn off light Favorite Comments (0) Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Pabuya (2022) +18

Udhëheqësi i bandës, Pepe, ndiqet nga bandat e tij rivale dhe policia, kështu që ai vrapon te ish e dashura e tij e vjetër, Bela, të cilës i beson. Por ky besim tronditet kur policia jep një shpërblim për kapjen e tij.

Duration: 81 min

Release:

IMDb: N/A

Pabuya (2022) +18
Bashkohu ne Telegram
Banner with Link Your Banner

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Apliko per Vize Turistike USA
Banner with Link Your Banner