Search results for "2021"
Fight Against Evil (2021) A.K.A. Dongbei jingcha gushi

Fight Against Evil (2021) A.K.A. Dongbei jingcha gushi

Fight Against Evil (2021) A.K.A. Dongbei jingcha gushi
IMDb: N/A
83 min

Pushimet e një polici të thjeshtë kthehen në një katrahurë të vërtetë kur ai përfshihet rastësisht në një çështje që ka të bëjë me bastet e jashtëligjshme të drejtuara nga…

Country: 
Hinterland (2021)

Hinterland (2021)

Hinterland (2021)
IMDb: 6.2
98 min

Kur një rob i Luftës së Madhe kthehet në shtëpi dhe gjen shokët e tij të vrarë brutalisht, ai vendos të sjellë para drejtësisë vrasësin serial.

Country: 
Genre: DRAME, HISTORI, KRIM
We’re All Going to the World’s Fair (2021)

We’re All Going to the World’s Fair (2021)

We’re All Going to the World’s Fair (2021)
IMDb: 5.4
86 min

Realiteti dhe fantazia fillojnë të ngatërrohen keq, kur një adoleshente përfshihet në një lojë horror interneti dhe fillon të thotë gjëra të frikshme nëpër videot që bën.

Country: 
Genre: DRAME, HORROR
Meskina (2021)

Meskina (2021)

Meskina (2021)
IMDb: 5.6
98 min

Një beqare 30 e ca vjeçe është e parë si patetike nga familja e saj, që me dëshpërim e duan që ajo të martohet.

Country: 
Art of Love a.k.a. Simone (2021) +18

Art of Love a.k.a. Simone (2021) +18

Art of Love a.k.a. Simone (2021) +18
IMDb: 4.1
116 min

Një histori dashurie misterioze, erotike dhe përndjekëse midis një shkrimtari/profesori në Universitetin kryesor të Porto Rikos dhe një artisteje aspiruese nga komuniteti imigrant kinez.

Country: 
Godzilla vs. Kong (2021)

Godzilla vs. Kong (2021)

Godzilla vs. Kong (2021)
IMDb: 6.3
113 min

Dy nga ikonat më të mëdha dhe mistike të historisë vendosen përballë njëri-tjetrit: Godzilla i frikshëm dhe Kongu i madhërishëm teksa njerëzimi mbetet i frikësuar mbi pasojat e luftës së…

Country: 
We’re All Going to the World’s Fair (2021)

We’re All Going to the World’s Fair (2021)

We’re All Going to the World’s Fair (2021)
IMDb: 5.4
86 min

Realiteti dhe fantazia fillojnë të ngatërrohen keq, kur një adoleshente përfshihet në një lojë horror interneti dhe fillon të thotë gjëra të frikshme nëpër videot që bën.

Country: 
Genre: Drama, DRAME, HORROR
The Black Phone (2021)

The Black Phone (2021)

The Black Phone (2021)
IMDb: 6.9
103 min

Pasi u rrëmbye nga një vrasës fëmijësh dhe u mbyll në një bodrum të papërshkueshëm nga zëri, një djalë 13-vjeçar fillon të marrë telefonata në një telefon të shkëputur nga…

Country: 
Genre: HORROR, THRILLER
Zack Snyder’s Justice League (2021)

Zack Snyder’s Justice League (2021)

Zack Snyder’s Justice League (2021)
IMDb: 7.9
242 min

I vendosur të sigurohet se sakrifica e Supermanit nuk nuk ishte e kotë, Bruce Wayne bashkon forcat me Diana Prince me planet për të rekrutuar nje skuadër me gjysmë-njerëz, për…

Country: 
Dune (2021)

Dune (2021)

Dune (2021)
IMDb: 8.0
155 min

Paul Atreides, një djalë i talentuar dhe fatlum, duhet të udhëtojë në planetin më të rrezikshëm në univers për të siguruar të ardhmen e familjes dhe njerëzve të tij.

Country: 
Spider-Man: No Way Home (2021)

Spider-Man: No Way Home (2021)

Spider-Man: No Way Home (2021)
IMDb: 8.2
148 min

Peter Parker është i demaskuar dhe nuk është më në gjendje të ndajë jetën e tij normale nga rreziku i të qenit një Super Hero. Kur ai kërkon ndihmë nga…

Country: 
The Great Christmas Switch (2021)

The Great Christmas Switch (2021)

The Great Christmas Switch (2021)
IMDb: 6.0
84 min

Dy motra binjake, njëra beqare dhe tjetra me fëmijë, ndërrojnë vendet në prag të Krishtlindjes për tu larguar secila nga problemet e tyre personale.

Country: 
Forever Rich (2021)

Forever Rich (2021)

Forever Rich (2021)
IMDb: 5.6
89 min

Reperi aspirues Richie rrezikon karrierën e tij, kur bie pre e një grupi grabitësish të armatosur.

Country: 
I Was a Simple Man (2021)

I Was a Simple Man (2021)

I Was a Simple Man (2021)
IMDb: 6.0
100 min

Një i moshuar që është në prag të vdekjes shikon fantazmat e së shkuarës dhe përjeton edhe një herë jetën e tij duke ndjerë pendesë për braktisjen e fëmijëve.

Country: 
Genre: Drama, DRAME
Full Time (2021)

Full Time (2021)

Full Time (2021)
IMDb: 7.4
88 min

Zhyli lufton e vetme për të rritur dy fëmijët në fshat dhe për të mbajtur punën e saj në një hotel parizian. Kur më në fund arrin të lërë një…

Country: