Search results for "2001"
Spy Kids (2001)

Spy Kids (2001)

Spy Kids (2001)
IMDb: 5.6
88 min

Ish-spiunët Gregorio dhe Ingrid Kortez, tani prindër, detyrohen të dalin në detyrë për të shpëtuar kolegët e tyre spiunë që po zhduken. Kur edhe ata zhduken, për fat të keq…

Country: 
Rat Race

Rat Race

Rat Race
IMDb: 6.5
112 min

Një biznesmen i kazinosë në Las Vegas, i vendosur për të gjetur diçka të re për të vënë bast, organizon një garë për para.

Country: 
A Beautiful Mind (2001)

A Beautiful Mind (2001)

A Beautiful Mind (2001)
IMDb: 8.2
135 min

Pasi pranon një punë sekrete në kriptografi, Xhon Nashi një matematicien brilant por i pashoqërueshëm, jeta e tij do të shndërrohet në një mankth.

Country: 
Genre: BIOGRAFI, Drama, DRAME
The Fast and the Furious (2001)

The Fast and the Furious (2001)

The Fast and the Furious (2001)
IMDb: 6.8
106 min

Një polic nën mbulim infiltrohet në një nënkulturë të fshehur të Los Anxhelos, Garat e Rrugëve për të arrestuar një grup grabitësish. Shpejt besnikëria e tij ndaj ligjit do të…