Turn off light Favorite Comments (0) Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Inside Job (2010)

Ky film ofron një analizë gjithëpërfshirëse të krizës financiare globale të vitit 2008, e cila me një kosto prej mbi 20 trilionë dollarësh, bëri që miliona njerëz të humbnin vendet e tyre të punës dhe shtëpitë në recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh, dhe gati sa rezultoi në një shembje të ekonomisë globale.

Duration: 109 min

Release:

IMDb: 8.2

Inside Job (2010)
Inside Job (2010)
Bashkohu ne Telegram
Banner with Link Your Banner

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Apliko per Vize Turistike USA
Banner with Link Your Banner