Turn off light Favorite Comments (1) Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

The Town (2010)

Ndërkohë që po planifikon grabitjen më të madhe të jetës, një hajdut bankash bie në dashuri me menaxheren e bankës që vodhi së fundmi. Në përpjekje për të lënë pas jetën e vjetër dhe me FBI-në që po i afrohet nga dita në ditë, ai duhet të zgjedhë midis besnikërisë ndaj shokëve dhe dashurisë që mund ta humbasë përgjithmonë…

Duration: 125 min

Release:

IMDb: 7.5

The Town (2010)
The Town (2010)
The Town (2010)
The Town (2010)
The Town (2010)
The Town (2010)
The Town (2010)
The Town (2010)
The Town (2010)
The Town (2010)
The Town (2010)
The Town (2010)
The Town (2010)
The Town (2010)
The Town (2010)
The Town (2010)
The Town (2010)
Bashkohu ne Telegram
Banner with Link Your Banner

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Comment

Andi sokoli

at 11:41 pm

Locking plz

Apliko per Vize Turistike USA
Banner with Link Your Banner