Turn off light Favorite Comments (0) Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sissy (2022)

Dy shoqe fëmijërie, Sesilia dhe Ema, takohen rastësisht pas një dekade. Sesilian e ftojnë në festën e beqarisë të Emës dhe përfundon në një vilë në mes të pyllit, në praninë e vajzës që e e ka bullizuar ne shkollë dhe me një mendje për të marë hak.

Duration: 102 min

Release:

IMDb: 6.1

Sissy (2022)
Sissy (2022)
Sissy (2022)
Sissy (2022)
Sissy (2022)
Sissy (2022)
Bashkohu ne Telegram
Banner with Link Your Banner

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Apliko per Vize Turistike USA
Banner with Link Your Banner