Turn off light Favorite Comments (0) Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

iBoy (2017)

Pas një aksidenti, Tomi zgjohet nga koma dhe zbulon që pjesë nga celulari i tij i kanë ngelur në kokë. Dhe më e keqja, ai nuk mund t’i kthehet jetës normale adoleshente sepse ka zhvilluar një grup superfuqish të çuditshme.

iBoy (2017)
iBoy (2017)
Bashkohu ne Telegram
Banner with Link Your Banner

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Apliko per Vize Turistike USA
Banner with Link Your Banner