Turn off light Favorite Comments (0) Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Miranda’s Victim (2023)

Në vitin 1963, tetëmbëdhjetë vjeçarja Patrisia Weiri rrëmbehet dhe përdhunohet brutalisht. E përkushtuar për të futur në burg abuzuesin e saj, Ernesto Mirandën, jeta e Trish-it shkatërrohet nga sistemi ligjor i Amerikës ndërsa ajo nxjerr një ligj që transformon shtetin.

Duration: 127 min

Release:

IMDb: 6.4

Miranda’s Victim (2023)
Miranda’s Victim (2023)
Bashkohu ne Telegram
Banner with Link Your Banner

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Apliko per Vize Turistike USA
Banner with Link Your Banner