Turn off light Favorite Comments (0) Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

The Woodsman (2004)

Pas 12 vitesh burg, Ualter kthehet në shtëpi. Pak njerëz e dinë se ai është një dhunues seksual dhe pedofil. Ai vizitohet rregullisht nga oficeri i tij i lirimit me kusht, fillon punë në një fabrikë druri dhe fillon të takojë një kolege. Ndërsa e kaluara del në shesh, ai nis një miqësi me rrezikshmëri të lartë me një vajzë të vogël dhe kupton se një burrë që endet pranë një oborri shkolle është një ngacmues fëmijësh në kërkim të viktimës së radhës.

Duration: 87 min

Release:

IMDb: 7.2

The Woodsman (2004)
The Woodsman (2004)
The Woodsman (2004)
Bashkohu ne Telegram
Banner with Link Your Banner

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Apliko per Vize Turistike USA
Banner with Link Your Banner