Turn off light Favorite Comments (0) Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Song of the Assassins (2022)

I stërvitur nga një ekip vrasësish shumë të zotë, një vrasësi të ri i caktohet misioni i parë dhe e gjen veten të ngatërruar në një intrigë politike të planifikuar prej vitesh.

Duration: 118 min

Release:

IMDb: 5.2

Song of the Assassins (2022)
Song of the Assassins (2022)
Bashkohu ne Telegram
Banner with Link Your Banner

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Apliko per Vize Turistike USA
Banner with Link Your Banner