Turn off light Favorite Comments (0) Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Eye for an Eye: The Blind Swordsman (2022)

Një i verbër, i njohur si “vrasësi fantazmë”, është gjuetar shpërblimesh. Kur takon një vajzë të re të dhunuar pasi i është masakruar familja, fillimisht përpiqet të mos përfshihet, por dëshira për drejtësi dhe zemërimi rizgjojnë brenda tij luftëtarin e pashpirt…

Duration: 77 min

Release:

IMDb: N/A

Eye for an Eye: The Blind Swordsman (2022)
Eye for an Eye: The Blind Swordsman (2022)
Bashkohu ne Telegram
Banner with Link Your Banner

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Apliko per Vize Turistike USA
Banner with Link Your Banner